מלגות

 

המחלקה לסטטיסטיקה מעסיקה תלמידי מוסמך ומחקר רבים בתפקידי הוראה ומחקר ומעניקה מלגות מחייה והצטיינות.

מלגת מחייה לתלמידי מוסמך שנה א' מצטיינים:

המלגה תינתן לתלמידים מצטיינים בעלי ציון סופי גבוה במיוחד בתואר בוגר בסטטיסטיקה, אשר המשיכו ישירות את לימודיהם לתואר מוסמך. המלגה תינתן במהלך השנה הראשונה של לימודי המוסמך. הזכאות למלגה נבחנת ע"י ועדת המלגות של המחלקה. הזכאות בכפוף להצגת אישור זכאות לתואר בוגר וקליטת טופס לימודים בהיקף מלא מוסמך שנה א'.

מלגת הצטיינות לתלמידי מוסמך שנה ב' במסלול המחקרי:

המלגה תינתן לתלמידים המצטיינים במעלי הממוצע הגבוה ביותר בארבעת קורסי החובה בשנה א' של תואר המוסמך: 52801, 52817, 52805, 52879 (סה"כ 20 נ"ז). לתלמידים במסלול המחקרי או העתידים לעבור למסלול זה עד ל 15.3.20.

מלגת לייטריקס:

חברת ליטריקס מעניקה מלגות לסטודנטים לתואר שני הלומדים סטטיסטיקה ומדע הנתונים באוניברסיטה העברית בירושלים. המלגה היא עבור שכ"ל וסכום נוסף מידי חודש. המלגה מיועדת למצטייני החוג אשר יתחייבו ללמוד תוכנית לימודים מלאה.

 

מלגה ע"ש גיורא מייזלר

גיורא מייזלר ז"ל שנפל במלחמת יום הכיפורים היה בנו של פרופ' דוד מייזלר ז"ל שלימד במחלקה לסטטיסטיקה. המלגה מוענקת אחת לשנתיים לתלמידי תואר בוגר ששירתו ביחידה קרבית ועוסקים בפעילות התנדבותית.

הזוכים בשנה"ל תשע"ז: מתן גרייזס ואהרן שרבף

מלגה ע"ש יוכי וקס 

ד"ר יוחנן וקס ז"ל היה חבר סגל במחלקה לסטטיסטיקה והיה ממקימי המעבדה לייעוץ סטטיסטי. המלגה מוענקת אחת לשנתיים לסטודנט מצטיין בתחום הסטטיסטיקה היישומית וביוסטטיסטיקה.

הזוכה בשנה"ל תשע"ח: דניאל בן זקן

מלגה ע"ש גד נתן

פרופ' גד נתן ז"ל היה חבר סגל במחלקה לסטטיסטיקה. המלגה מוענקת מידי שנה לפרויקט מצטיין בקורס 'הסדנה לייעוץ סטטיסטי' של תלמידי המוסמך.

הזוכים בשנה"ל תשע"ח: גלעד פלג ויוליה סלווטסקי

מלגה ע"ש דוד אסף

פרופ' דוד אסף ז"ל היה חבר סגל במחלקה לסטטיסטיקה. המלגה מוענקת אחת לשנתיים לדוקטורנט אשר התקדמותו המחקרית ראויה להערכה.

הזוכה בשנה"ל תשע"ו: יניב טנצר